Купити відеореєстратор у Львові!

Ответить
Аватара пользователя
Denniz
Сообщения: 75
Зарегистрирован: 23 июн 2021, 17:29

Купити відеореєстратор у Львові!

Сообщение Denniz » 13 ноя 2022, 14:41

Привіт. Хочу купити відеореєстратор. Хто нещодавно стикався з такою покупкою? Дайте рекомендацію, будь ласка. Де краще подивитися на асортимент в Одесі і якої фірми краще брати?

Аватара пользователя
Годжа
Сообщения: 281
Зарегистрирован: 03 июн 2021, 15:21

Купити відеореєстратор у Львові!

Сообщение Годжа » 13 ноя 2022, 14:44

Ви б вказали суму, на яку розраховуєте при такій покупці. Інакше складно буде вам давати якусь рекомендацію по фірмі. Краще брати такий яки позволяє знімати хорошу якість.

малышка
Сообщения: 30
Зарегистрирован: 23 июн 2021, 17:28

Купити відеореєстратор у Львові!

Сообщение малышка » 13 ноя 2022, 14:44

Так, ви маєте рацію. Розраховуйте витратити на покупку такої штуки близько 3000 гривень. Що можна купити за такі гроші? Який фірми відеореєстратор краще розглядати?

Аватара пользователя
Vovhik
Сообщения: 41
Зарегистрирован: 23 июн 2021, 17:27

Купити відеореєстратор у Львові!

Сообщение Vovhik » 13 ноя 2022, 14:46

малышка писал(а):
13 ноя 2022, 14:44
Так, ви маєте рацію. Розраховуйте витратити на покупку такої штуки близько 3000 гривень. Що можна купити за такі гроші? Який фірми відеореєстратор краще розглядати?
Привіт! Я недавно теж вибирав собі відеореєстратор. Бюджет був приблизно як у вас. Фірм багато хороших, вибирайте просто по параметрах. Звертайте увагу на дозвіл камери, кут огляду. Це важливо. Я зупинив свій вибір на DD PaiMOLAN 3 GPS . Мене він цілком влаштував.
Теж вибирав відеореєстратор з пропозицій по Львову https://allo.ua/ua/l-viv/videoregistratory/ в магазині Алло. Величезний плюс-додаток. З його допомогою можна налаштувати якість запису, рівень гучності для асистента (озвучка включення, вітання, підключення до GPS).
Изображение

Ответить