Аптека у Києві

Lina
Сообщения: 25
Зарегистрирован: 23 июн 2021, 00:23

Аптека у Києві

Сообщение Lina » 15 окт 2022, 22:03

Зараз починаються холода, а разом з ними - простуди, грип, та й коронавірус ніхто не відміняв. Скажіть, як можна захиститися від всього цього, особливо коли кожен день приходиться на роботі контактувати з великою кількістю людей. Є якісь медичні препарати?

Viktorovna25
Сообщения: 105
Зарегистрирован: 10 сен 2021, 13:38

Аптека у Києві

Сообщение Viktorovna25 » 15 окт 2022, 22:07

Найкраща профілактика простудних захворювань - це загартовування. Треба було улітку ходити босоніж на природі, купатися у річці, поменше сидіти перед экранами гаджетів. Сон повинен бути не менше шести - восьми годин на добу. Здорове повноцінне харчування.

Lina
Сообщения: 25
Зарегистрирован: 23 июн 2021, 00:23

Аптека у Києві

Сообщение Lina » 16 окт 2022, 12:01

Та я все розумію, що загартовування - це все дуже гарно та корисно. Але не завжди виходить робити все правильно. Я, наприклад, вже й не пам'ятаю, коли востаннє ходила босоніж по голій землі чи траві.

Viktorovna25
Сообщения: 105
Зарегистрирован: 10 сен 2021, 13:38

Аптека у Києві

Сообщение Viktorovna25 » 16 окт 2022, 12:14

"А знаєте що? Я би вам порадив зайти у аптеку D.S. у Києві https://apteka-ds.com.ua/city/kyiv та купити там Аскорвіта Макс. Це аскорбінова кислота у такому дозування, що допомога попереджати вірусні захворювання й не тільки звичайну застуду але й навіть коронавірус, адже це теж вірус. До того ж ця таблетка має, так би мовити, пролонговану, тобто подовжену, дію - вітамін це вивільняєтеся не відразу, ударною дозою, а поступово.
Адже краще попередити захворювання, ніж потом героїчно лікувати його. Чи не так?

Изображение"

Аватара пользователя
лосина
Сообщения: 222
Зарегистрирован: 29 май 2021, 19:28

Аптека у Києві

Сообщение лосина » 18 ноя 2022, 14:22

А мені взагалі зручно купувати в онлайн аптеці Нутрікс товар надзвичайно швидко доставляють, тим більше ціни трохи нижчі ніж в звичайній аптеці і також продукція якісна, має відповідні сертифікати. Тому дуже задоволена.

розаквиткова
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 02 фев 2023, 18:01

Аптека у Києві

Сообщение розаквиткова » 19 апр 2023, 02:30

я искала где пробиотики купить мне нужны были определенные и нашла их сайт, там расписанны точки. Советую симбитер - это прекрасный прибиотик, который помог мне справиться с проблемами кишечника и улучшить общее состояние здоровья. Я рекомендую его всем, кто хочет поддерживать свою микробиоту в здоровом состоянии. у меня есть проблемы с жкт, поэтому нужно пить их.

misterbomba
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 09 апр 2022, 23:00

Аптека у Києві

Сообщение misterbomba » 08 май 2023, 00:29

У меня болит горло, нужно срочно лечиться, какие таблетки или леденцы порекомендуете приобрести?

jujuju
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 09 апр 2022, 23:03

Аптека у Києві

Сообщение jujuju » 08 май 2023, 00:33

Посмотрите леденцы от боли в горле в онлайн аптеке Сity-Pharm https://city-pharm.com.ua/medikamenti/t ... a-gorla-77 . Я обычно покупаю Стрепсилс или Септолете, мне такие леденцы лучше всего помогают. Таблетки от горла очень хорошо помогают когда только начинается простуда, так что рекомендую не затягивать. И онлайн мне всегда выгоднее покупать.

Аватара пользователя
Зараза
Сообщения: 78
Зарегистрирован: 17 авг 2021, 11:00

Аптека у Києві

Сообщение Зараза » 23 июл 2023, 19:06

Хочу купити снодійні препарати, де це можна зробити за вигідною ціною та щоб асортимент був великий? Порадьте аптеки з великим вибором?

Аватара пользователя
Жоржик
Сообщения: 63
Зарегистрирован: 17 авг 2021, 10:26

Аптека у Києві

Сообщение Жоржик » 23 июл 2023, 19:10

У мене важкий сон, тому я завжди купую снодійні препарати https://zdravica.ua/snodijjni-preparati знайшовши аптеку Здравицю, мені стало легше. Навіть не потрібно виходити з дому, щоб отримати потрібні ліки. Сервіс працює швидко, і всі мої замовлення приходять вчасно. Раджу і вам сюди завітати, щоб обрати ліки для себе.

Ответить