Кредит у Києві

Ответить
motyan
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 24 ноя 2021, 23:56

Кредит у Києві

Сообщение motyan » 24 ноя 2021, 23:57

Чи можна взяти кредит або можливо мікрокредит, просто у мене були прострочення і кредитна історія вже зовсім не дуже. Зараз терміново знадобилися гроші на подарунок подрузі, в Києві особливо зайняти не у кого. А ось позичити гроші було б непогано.

Аватара пользователя
Годжа
Сообщения: 281
Зарегистрирован: 03 июн 2021, 15:21

Кредит у Києві

Сообщение Годжа » 25 ноя 2021, 00:19

У студентстві часто шукали якісь можливі лазівки, займали гроші і оформляв позики, які віддавали тільки після отримання стипендії. ДУмаю якщо пошукайте в Інтернеті варіанти, то знайдете масу організацій

motyan
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 24 ноя 2021, 23:56

Кредит у Києві

Сообщение motyan » 25 ноя 2021, 00:49

Я знайшов дуже багато варіантом, тільки ось в їх надійності вже дуже сумніваюся, все таки грунтуючись на особистому досвіді людей простіше і надійніше брати гроші в борг. Принаймні мені так здається. А ви як вважаєте ?

Viktorovna25
Сообщения: 105
Зарегистрирован: 10 сен 2021, 13:38

Кредит у Києві

Сообщение Viktorovna25 » 25 ноя 2021, 01:12

Я теж схиляюся до вашої точки зору, чим більш надійний і перевірений варіант, тим спокійніше, навіть чисто підсвідомо і це не тільки у вас так. Я не дуже заохочую такі позики, особливо якщо віддавати нічим, але при безвихідній ситуації - варіант шикарний. Коли я зіткнувся з фінансовими проблемами, то брав терміновий кредит в Києві https://soscredit.ua/uk/poslugi-kreditu ... t-u-kiyevi тут. Видають гроші без проблемно, аби ви досягли віку 18 років і мали мінімум документів на руках, заповнити анкету і чекати схвалення, все до геніальності просто.

Аватара пользователя
Khreschatic
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 28 ноя 2021, 18:14

Кредит у Києві

Сообщение Khreschatic » 28 ноя 2021, 18:18

А реально воно вам потрібно? Повертати буде чим? Можливо якось обійдетеся без подарунка. Це ж не такий вадливий привід, щоб брати кредит.

GemaZ
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 23 фев 2022, 10:37

Кредит у Києві

Сообщение GemaZ » 23 фев 2022, 10:42

Всем привет. Сейчас очень удобно и быстро оформить кредит с помощью микрофинансовых организаций. Только следует более тщательно подходить к подбору . Очень много полезной информации можно просмотреть вот здесь https://galinfo.com.ua/news/pravda_ta_m ... 79792.html . Я сама пользуюсь частенько оформлением онлайн кредитов себе. . Это очень удобно и существенно экономит время.

Аватара пользователя
ilta
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 22 янв 2022, 13:02

Кредит у Києві

Сообщение ilta » 14 мар 2022, 16:55

И я ищу варианты кредита, деньги нужны, но взять сейчас в банках их просто нереально. У меня еще плохая кредитная история, наверное поэтому отказывают.

Аватара пользователя
Маркин
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 20 ноя 2021, 12:38

Кредит у Києві

Сообщение Маркин » 14 мар 2022, 16:58

Я думаю что взять сейчас займ не так уж и сложно, и даже с плохой кредитной историей. Вот к примеру кредитная организация Динеро https://finanso.com/ua-ru/dinero/ Она предоставляет беззалоговые краткосрочные займы. Можно подать заявку, и получить займ. Не слышал чтобы там кому-то отказы приходили. Хотя конечно всякое бывает.

Savik
Сообщения: 102
Зарегистрирован: 28 июл 2021, 17:42

Кредит у Києві

Сообщение Savik » 03 сен 2022, 20:35

Сейчас появилось множество микрофинансовых организаций, которые дают кредиты на выгодных условиях новичкам. Попробуйте там подать заявку, вдруг получиться оформить кредит.

Kristi
Сообщения: 128
Зарегистрирован: 28 июл 2021, 17:41

Кредит у Києві

Сообщение Kristi » 03 сен 2022, 20:52

Я можу вам рекомендувати відмінний ресурс, на якому ви зможете знайти для себе хорошого кредитора. Ви зайдіть на сайт та перегляньте маловідомі МФО Я теж часто користуюся цим ресурсом і знаходжу там для себе надійних кредиторів із добрими умовами. Тому і ви відвідаєте ресурс та ознайомтеся з ним. Впевнена це те, що ви шукаєте.

Ответить